راه اندازی بانک دیجیتالی (کرایپتوبانک) در سوییس توسط استارتاپ SEBA

بانک دیجیتالی seba

استارتاپ سوییسی SEBA با سرمایه ۱۰۳ میلیون دلاری قصد دارد، بانک دیجیتالی در این کشور راه اندازی کند. این بانک به سرمایه گذاران و دیگر شرکت ها، سرویس های نوین ارز دیجیتال ارائه می دهد.

به گفته Amschwand مدیر عامل این استارتاپ، هدف اصلی این بانک دیجیتالی ، تعیین یک لایسنس بانکی و امنیتی برای مدیریت درست مبادلات ارزهای دیجیتال بین بانک ها، شرکت ها و سرمایه گذران است. در کنار این هدف ارائه مشاوره با کسب و کارهای سنتی برای پیوستن به سیستم های نوین رمزنگاری شده، دنبال می شود. رئیس هیئت مدیره این استارتاپ درباره این بانک دیجیتالی می گوید: “پروژه SEBA قصد دارد فاصله بین بانکداری سنتی و بانکداری دیجیتالی را پر کند. در این مسیر، امنیت، شفافیت و عملکرد، ارزش های اصلی محسوب می شوند. آرزوی ما رهبری بازار به سمت و سوی ارز دیجیتال است.”

در حال حاضر حدود ۵۰۰ پروژه مبتنی بر بلاک چین در زوریخ سوییس در حال شکل گیری است که یکپارچه سازی آن ها با سیستم سنتی بانکداری بسیار اهمیت دارد. از طرفی بانک ها به قابلیت بلاک چین و توانایی آن در دگرگون سازی سیستم بانکداری پی برده اند اما راه درست استفاده از آن را نمی دانند. مسئولیت یکپارچه سازی بانک ها و فعالان حوزه بلاک چین در دستور کار بانک دیجیتالی سوییس قرار خواهد گرفت.

برای این امر مهم سازمان های ذیربط دولتی و سرمایه گذاران به کمک این بانک دیجیتالی آمده اند. سازمان های دولتی در ایجاد یک محیط قانونی و سرمایه گذاران با سرمایه گذاری ۱۰۳ میلیون دلاری پای این بانک دیجیتالی ایستاده اند.

 

منبع خبر:

بخش خبری سایت SEBA

 

 

مطالب پربازدید:

کانال تلگرامی آرمانکس

 

 

 

 

خلاصه مطلب
راه اندازی بانک دیجیتالی (کرایپتوبانک) در سوییس توسط استارتاپ SEBA
عنوان مقاله
راه اندازی بانک دیجیتالی (کرایپتوبانک) در سوییس توسط استارتاپ SEBA
توضیحات
استارتاپ سوییسی SEBA با سرمایه ۱۰۳ میلیون دلاری قصد راه اندازی بانک دیجیتالی در این کشور دارد. این بانک به سرمایه گذاران و دیگر شرکت ها، سرویس های نوین ارز دیجیتال ارائه می دهد.
نویسنده
ناشر
آرمانکس
لوگو
۰ Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?