آشتی بیت کوین و اتریوم با رونمایی ارز رپد بیت کوین

رپد بیت کوین

رپد بیت کوین (WBTC) قابلیت های شبکه بلاک چین اتریوم را با شهرت بیت کوین تلفیق کرده و کاربردهای وسیعی را در اختیار کاربران هر دو ارز قرار می دهد. از ژانویه ۲۰۱۹ اولین کوین مبتنی بر اتریوم با پشتوانه بیت کوین در بسیاری از صرافی های ارز دیجیتال ارائه می شود.

بلاک چین بیت کوین و اتریوم به صورت کاملا مستقل از هم کار می کنند. مدتی است که تلاش های در گوشه و کنار دنیای بلاک چین برای اتباط این دو صورت گرفته است. و در واقع ایجاد سازگاری کامل بین بیت کوین و اتریوم کار بسیار مشکلی است.

رپد بیت کوین اولین محصول این تلاش بزرگ است که در آن کاربران بیت کوین در پلتفرم ERC20 می توانند تراکنش های خود را با کوین WBTC انجام دهند به طوری ارزش هر WBTC معادل یک بیت کوین در نظر گرفته می شود. لازم به ذکر است که ERC20 یک استاندارد فنی برای انجام قرار دادهای هوشمند در بستر بلاک چین اتریوم است.

طبق گفته سایت رسمی رپد بیت کوین (  wbtc.network) کوین WBTC بیت کوین را به استاندارد پلتفرم ERC20 در آورده است. به عبارت دیگر با رونمایی از رپد بیت کوین ، قابلیت عقد قرار دادهای هوشمند در بلاک چین بیت کوین نیز ایجاد می شود، قابلیتی که قبلا وجود نداشت. از طرف دیگر زمان انجام تراکنش ها در اتریوم نسبت به بیت کوین بسیار بالاتر است. کاربران بیت کوین می توانند با استفاده از رپد بیت کوین، زمان تراکنش های خود را کاهش دهند.

بسیاری از صرافی های ارز دیجیتال مانند Bitgo، IDEX و Airswap از رپد بیت کوین پشتیبانی خواهند کرد. برای استفاده از رپد بیت کوین لازم است که کاربران بیت کوین در این صرافی ها ثبت درخواست کنند. سپس صرافی ها با نظارت نهادهای قانونی KYC و مبارزه با پولشویی AML کاربران را احراز هویت می کنند. پس از احراز هویت در ازای هر بیت کوین به آن ها WBTC پرداخت شده که قابلیت مشارکت در قراردادهای هوشمند شبکه اتریوم را دارد.

 

مطالب پربازدید:

کانال تلگرامی آرمانکس

 

 

 

 

خلاصه مطلب
آشتی بیت کوین و اتریوم با رونمایی ارز رپد بیت کوین
عنوان مقاله
آشتی بیت کوین و اتریوم با رونمایی ارز رپد بیت کوین
توضیحات
رپد بیت کوین (WBTC) قابلیت های شبکه بلاک چین اتریوم را با شهرت بیت کوین تلفیق کرده و کاربردهای وسیعی را در اختیار کاربران هر دو ارز قرار می دهد.
نویسنده
ناشر
آرمانکس
لوگو
۰ Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?